Last minute all inclusive: czy to dobra opcja dla wakacyjnego odpoczynku?

Tagi , , , ,

Planowanie wakacji to dobry zwyczaj, ale nie zawsze wszystko udaje się tak, jak byśmy tego chcieli. Czy w podbramkowej sytuacji warto zdecydować się na all inclusive last minute? Sprawdzamy, na czym polega ta opcja i dla kogo będzie najodpowiedniejsza.

Planujesz zarezerwować nocleg przez Booking.com? Zarezerwuj przez ten link.
Ciebie to nic nie kosztuje, a ja pozyskam środki na następne artykuły. Z góry Ci dziękuję!

Co to jest last minute all inclusive?

Praktycznie każdy wie, co to jest wyjazd all inclusive. Najkrócej rzecz ujmując – wszystko w cenie. Płacimy za luksus i nie troskamy się o to, ile kosztuje drink w barze i obiad w hotelowej restauracji. To wygoda, ale i komfort wakacji na najwyższym poziomie. Zwykle takie wakacje rezerwuje się z dużym wyprzedzeniem, bo oferty rozchodzą się jak świeże bułeczki.

Last minute z kolei to oferta wycieczek, które kupuje się na krótko przed wyjazdem. Ich cena zwykle jest dużo niższa, to swego rodzaju wyprzedaż w biurze podróży lub na lotnisku. Plusem tego rozwiązania jest spora oszczędność finansowa, minusem – brak możliwości konfiguracji wyjazdu. Po prostu bierzemy, co jest. Nie mamy opcji wyboru hotelu, pokoju, terminu, nawet lotniska.

Co To Jest Last Minute All Inclusive
Co To Jest Last Minute All Inclusive

A last minute all inclusive? To połączenie niskiej ceny i luksusowego wyjazdu, czyli coś, o czym każdy marzy. Nawet jeśli zapłacimy połowę ceny wyjściowej, nie obniży to standardu wycieczki. Dostajemy dokładnie to samo, za co kilka miesięcy wcześniej zapłacilibyśmy dwa razy więcej.

Gdzie szukać last minute all inclusive?

All inclusive w dobrej cenie i to na ostatnią chwilę? Jak najbardziej jest to możliwe, ale trzeba wiedzieć, gdzie szukać.

Dobrym miejscem jest platforma do organizacji podróży eSky.pl. Tu można nie tylko upolować prawdziwą perełkę last minute, ale też wykupić ubezpieczenie podróżne lub wynająć samochód.

Gdzie Wybrac Sie Na Wakacje Last Minute
Gdzie Wybrac Sie Na Wakacje Last Minute

Platforma eSky.pl to znacznie więcej. Jeśli akurat nie szukasz all inclusive last minute, możesz zarezerwować city break, łączący loty i noclegi w jednej rezerwacji, w miejscu, o którym marzysz od dawna lub zaplanować całkiem długie wakacje objazdowe. Elastyczna wyszukiwarka oszczędzi nie tylko czas, ale i pieniądze. Wszystko to dzięki intuicyjnym filtrom i zebraniu ofert wielu przewoźników oraz miejsc noclegowych na jednej platformie.

Dla wygody podróżnych platforma eSky.pl dostępna jest także w postaci aplikacji mobilnej. Dzięki temu można stale monitorować pojawiające się nowe oferty i szybko na nie reagować. Wszystko, czego potrzeba, to urządzenie mobilne z dostępem do internetu.

Gdzie wybrać się na wakacje last minute?

Wybór wakacji last minute w opcji all inclusive zwykle jest ograniczony do ofert, których biura podróży nie zdążyły sprzedać. Może się więc okazać, że najbardziej interesujący kierunek jest niedostępny. Nie znaczy to jednak, że jesteśmy skazani wyłącznie na zimne regiony Europy lub miasta mniej atrakcyjne turystycznie, na przykład bez dostępu do morza.

All inclusive last minute potrafi zaskakiwać. Na platformie do organizowania podróży eSky.pl można znaleźć na przykład oferty tanich wakacji na Majorce (https://www.esky.pl/lot+hotel/2-wakacje/(0)(re:3349)-wakacje-na-majorce) w standardzie all inclusive. Niemal stale dostępne są greckie i włoskie wyspy. Także na Wyspach Kanaryjskich zwykle zostaje kilka wolnych miejsc.

Z miejsc mniej oczywistych można poszukać all inclusive last minute na Cyprze lub Malcie. Można też wyruszyć poza Europę, np. do Egiptu lub Maroko.

Najlepsze hotele we Florencji

Poprzedni

Gdzie zrobić zakupy we Florencji? TOP 9 polecanych targów

Z Rzymu do Florencji pociągiem – co warto wiedzieć?

Następny

Dodaj komentarz